Reference

Titulek: Převodovka Vložil: Michael Datum: 18.04.2023

Zdravím mám dotaz ohledně automatu. Když auto řadí tak je všechno v pohodě ale jak mile dám nohu z plynu tak po spadnutí otáček auto škubne nevíte někdo co by to mohlo být?
E60 530D 170kw zadokolka

Titulek: Re: Převodovka Vložil: Bmw Kouba Datum: 20.04.2023

Povětšinou hydroměnič, ale musel bych to vidět .

Titulek: Re: Re: Převodovka Vložil: Michael Datum: 22.04.2023

Je možnost se s váma nějak potkat nemám problém kamkoliv přijet

Titulek: BMW Vložil: Pavel K. Datum: 31.03.2023

Špičkově o auto postaráno , rychlost , dokumentace , jednání ... děkuji za servis , pan Kouba je teď můj dvorní mechanik , škoda že neservisuje i ostatní značky :)

Titulek: Rozvodový řetěz Vložil: PT Datum: 04.01.2023

Delší čekací doba než jsem přišel na řadu , dalo zabrat se mu dovolat , ale poté profesionální přístup ,auto bylo hotové za 2dny ( výměna rozvodů které již měli být jednou měněny byly ale našli se původní, a také výměna spojky ) mám špatnou zkušenost s ostatnímy servisy kde jsem čekal měsíc a více a na autě se nic nedělalo , rychlost je pro mě důležitá , škoda že pan Kouba neopravuje i jiné značky dával bych k němu všechny auta .

Titulek: Dovoz BMW 530d 173kw 2007 Vložil: Martin Š. Datum: 12.12.2022

Hledal jsem benzín, automat... Pan Kouba mi vybral a dovezl tohle :D - samozřejmě po předchozí konzultaci. Na základě mých potřeb usoudil, že to bude ideální volba a musím zpětně říct, že je. Svou roli sehrála i situace na trhu, která není ideální. Vůz měl v Německu vedený servis v bmw - kompletní servisní historie, vozem jezdil starší pečlivý pán (druhý majitel). Auto má své roky, takže nějaké drobné problémy se najdou. Co se týče těch důležitých věcí, tak je auto famózní. Snad nám dlouho vydrží. Jednání bylo skvělé a jeho služby doporučuji.

Titulek: Výměna rozvodů na BMW E87 Vložil: Marek Datum: 09.10.2022

Tímto bych se chtěl podělit o velmi pozitivní zkušenost s prací pana Kouby. Napsal jsem email, co bych potřeboval a pan Kouba se ještě ten den ozval. Rychle jsme se domluvili, jak na termínu, tak na ceně.
Práce šla podle plánu a vše bylo hotovo v domluveném termínu. Zároveň jsem dostal i celkovou fotodokumentaci a vyměněné díly.
Nemám žádné výhrady a na další servis sem auto určitě přivezu (přestože to mám dál než bych chtěl, za tu kvalitu a přístup to stojí!).
Díky

Titulek: f10 520d 2012 Vložil: Áda Datum: 06.09.2022

Vřele doporučuji , tohohle klučinu navštívit , ví co dělá a o čem mluví , dílna uklizená ,čistá a přehledná, a k autům se chová jako k vlastním , byl jsem na návštěvě na výmenu rozvodů , která se rozrostla o spojku , žhavící svíčky , a pár dalších věcí na které se přišlo během rozebírání , dostal jsem vše nafoceno , staré díly , soupis nových dílů včetně fotek ..... auto jezdí a snad dlouho bude .

Titulek: BMW F30 Vložil: Uživatel Datum: 29.07.2022

Super , prvotřídní práce , pan Kouba si umí poradit se vším.

Titulek: 330d Vložil: Jakub Datum: 12.11.2021

No moje recenze bude znít takto,mám to k panu Koubovi ze Znojma něco kolem 130+-km a vůbec mi to nevadí,auto už do jiného servisu než k panu Koubovi dávát nehodlám,naprostá spokojenost se vším,ochota,domluva,kvalita,cena,v dnešní době je nelehké najít solventní servis a ten jsem právě zde u pana Kouby našel,vdechnul mé 330d zase život po té co odešlo turbo,nehledě na to že mám od práce fotovideo dokumentaci,je vidět,že má k autům vztah a je to i jeho hobby,z pěti hvězd dávám deset

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek