Reference

Titulek: Rozvodový řetěz Vložil: PT Datum: 04.01.2023

Delší čekací doba než jsem přišel na řadu , dalo zabrat se mu dovolat , ale poté profesionální přístup ,auto bylo hotové za 2dny ( výměna rozvodů které již měli být jednou měněny byly ale našli se původní, a také výměna spojky ) mám špatnou zkušenost s ostatnímy servisy kde jsem čekal měsíc a více a na autě se nic nedělalo , rychlost je pro mě důležitá , škoda že pan Kouba neopravuje i jiné značky dával bych k němu všechny auta .

Titulek: Dovoz BMW 530d 173kw 2007 Vložil: Martin Š. Datum: 12.12.2022

Hledal jsem benzín, automat... Pan Kouba mi vybral a dovezl tohle :D - samozřejmě po předchozí konzultaci. Na základě mých potřeb usoudil, že to bude ideální volba a musím zpětně říct, že je. Svou roli sehrála i situace na trhu, která není ideální. Vůz měl v Německu vedený servis v bmw - kompletní servisní historie, vozem jezdil starší pečlivý pán (druhý majitel). Auto má své roky, takže nějaké drobné problémy se najdou. Co se týče těch důležitých věcí, tak je auto famózní. Snad nám dlouho vydrží. Jednání bylo skvělé a jeho služby doporučuji.

Titulek: Výměna rozvodů na BMW E87 Vložil: Marek Datum: 09.10.2022

Tímto bych se chtěl podělit o velmi pozitivní zkušenost s prací pana Kouby. Napsal jsem email, co bych potřeboval a pan Kouba se ještě ten den ozval. Rychle jsme se domluvili, jak na termínu, tak na ceně.
Práce šla podle plánu a vše bylo hotovo v domluveném termínu. Zároveň jsem dostal i celkovou fotodokumentaci a vyměněné díly.
Nemám žádné výhrady a na další servis sem auto určitě přivezu (přestože to mám dál než bych chtěl, za tu kvalitu a přístup to stojí!).
Díky

Titulek: f10 520d 2012 Vložil: Áda Datum: 06.09.2022

Vřele doporučuji , tohohle klučinu navštívit , ví co dělá a o čem mluví , dílna uklizená ,čistá a přehledná, a k autům se chová jako k vlastním , byl jsem na návštěvě na výmenu rozvodů , která se rozrostla o spojku , žhavící svíčky , a pár dalších věcí na které se přišlo během rozebírání , dostal jsem vše nafoceno , staré díly , soupis nových dílů včetně fotek ..... auto jezdí a snad dlouho bude .

Titulek: BMW F30 Vložil: Uživatel Datum: 29.07.2022

Super , prvotřídní práce , pan Kouba si umí poradit se vším.

Titulek: 330d Vložil: Jakub Datum: 12.11.2021

No moje recenze bude znít takto,mám to k panu Koubovi ze Znojma něco kolem 130+-km a vůbec mi to nevadí,auto už do jiného servisu než k panu Koubovi dávát nehodlám,naprostá spokojenost se vším,ochota,domluva,kvalita,cena,v dnešní době je nelehké najít solventní servis a ten jsem právě zde u pana Kouby našel,vdechnul mé 330d zase život po té co odešlo turbo,nehledě na to že mám od práce fotovideo dokumentaci,je vidět,že má k autům vztah a je to i jeho hobby,z pěti hvězd dávám deset

Titulek: 320d Vložil: Zabiják Datum: 10.11.2021

rozvody N47 všechno v pořádku auto vesele jezdí bez problému , smluvní cena nepřekročena, co bylo vymontováno a namontováno jsem viděl , odvedl precizní práci , za mě vřele doporučuji ....

Titulek: servis Vložil: Petr BMW Datum: 28.10.2021

Byl jsem zde na doporučení kamaráda , byl jsem příjemně překvapen ochotou , stanovenou cenou (která byla domluvena ještě před započetím opravy a nezměnila se ) dělali jsme rozvody , vícero prvků podvozkových komponentů , a základní servis, bylo mi i nastíněno co bych do budoucna měl vyřešit , k detailnímu rozpisu dílů i práce , jsem dostal doslova fotoalbum z operace , jsem velmi spokojen ,dlouho jsem hledal mechanika který opravuje a nevrtá se v něčem co nezná , jistě navštívím zase. Petr

Titulek: E91 330i dovoz Vložil: Patrik K. Datum: 11.10.2021

Dobrý den , četl jsem zde zpětně také všechny reference na p. Koubu , cca 3/4 roku zpět jsem jej kontaktoval s dotazem na dovoz BMW E91 díky kladným referencím od mých známých , poprvé jsem se na email nedopsal , kontaktoval jsem jej tedy telefonicky , omlouval se že emailů má nespočet a občas prostě nestíhá odpovídat , večer jsem již byli v kontaktu , měl jsem jednoduchý požadavek 330i , kombi , manuál ,s cenou do 170000kč , bylo mi řečeno že se budem určitě pohybovat v rozmezí aut s nájezdem vyšším než 240tkm , a že nemohu čekat nějakou extra výbavu v podobě M-paketů apod. , nadále jsem byl upozorněn na možné problémy s tímto motorem , přesto jsem chtěl benzín a ne naftu , dostal jsem obratem asi 3 nabídky , posílal jsem drobnou zálohu 20000kč aniž by jsme se předem sešli , ještě tentýž týden bylo vozidlo v ČR , dostal jsem výpis z diagnostiky, video s prohlídkou auta včetně běhu motoru , asi 40 fotek , výpis možných investic do budoucna , auto jsem vzal a celkově i s dovozem a přihlášením mě vyšlo na 175000kč , za těch 3/4 roku jsem také řešil DISA klapky , auto má mírnou spotřebu oleje na kterou jsem byl upozorněn , upozorňují na ní i ve všech recenzích na tyto motory , a i v servisním plánu BMW je dokonce předepsaná..... více jsem toho prozatím nemusel řešit, auto je spolehlivé , zachovalé , a p. Koubu doporučuji , samozřejmě je třeba počítat s tím přestože tyto auta si drží vysokou cenu , jsou již 15 let stará a mají vysoký nájezd a budou nějaké investice následovat .... já jsem to v hlavě srovnané měl , ale potom co občas čtu tak někteří opravdu myslí že když je to auto za 200tkč nebudou muset do něj nic dát , větší servis vyžaduje naše 6 let staré Peugeot Boxer s polovičním nájezdem .... chtěl jsem jen dát kladnou recenzi , protože na negativní si udělá každý čas , za mě rozhodně doporučuji

Titulek: E90 Vložil: Michal Datum: 20.08.2021

Od Dominika jsem čekal při dovozu něco lepšího. E90 N52, asi docela ležák. Shnilé brzdy,
rozvrzaný a rezavý podvozek (nešla ani normálně udělat geoška, která byla mimo, muselo se vše vyřezat), volant nakřivo, mezinápravový diferák v hajzlu (na repas), jedna DISA načnutá, druhá na jedné straně už urvaná, ucpaný separátor, jedna strana předku po laku. Jinak vršek a interiér ve výtečném stavu. Motor OK, nežral olej (po výměně separátoru samozřejmě). Řekl bych, že si na mně ten hošík dovozem vydělal min. 50tis.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek