Reference

Titulek: E91 330i dovoz Vložil: Patrik K. Datum: 11.10.2021

Dobrý den , četl jsem zde zpětně také všechny reference na p. Koubu , cca 3/4 roku zpět jsem jej kontaktoval s dotazem na dovoz BMW E91 díky kladným referencím od mých známých , poprvé jsem se na email nedopsal , kontaktoval jsem jej tedy telefonicky , omlouval se že emailů má nespočet a občas prostě nestíhá odpovídat , večer jsem již byli v kontaktu , měl jsem jednoduchý požadavek 330i , kombi , manuál ,s cenou do 170000kč , bylo mi řečeno že se budem určitě pohybovat v rozmezí aut s nájezdem vyšším než 240tkm , a že nemohu čekat nějakou extra výbavu v podobě M-paketů apod. , nadále jsem byl upozorněn na možné problémy s tímto motorem , přesto jsem chtěl benzín a ne naftu , dostal jsem obratem asi 3 nabídky , posílal jsem drobnou zálohu 20000kč aniž by jsme se předem sešli , ještě tentýž týden bylo vozidlo v ČR , dostal jsem výpis z diagnostiky, video s prohlídkou auta včetně běhu motoru , asi 40 fotek , výpis možných investic do budoucna , auto jsem vzal a celkově i s dovozem a přihlášením mě vyšlo na 175000kč , za těch 3/4 roku jsem také řešil DISA klapky , auto má mírnou spotřebu oleje na kterou jsem byl upozorněn , upozorňují na ní i ve všech recenzích na tyto motory , a i v servisním plánu BMW je dokonce předepsaná..... více jsem toho prozatím nemusel řešit, auto je spolehlivé , zachovalé , a p. Koubu doporučuji , samozřejmě je třeba počítat s tím přestože tyto auta si drží vysokou cenu , jsou již 15 let stará a mají vysoký nájezd a budou nějaké investice následovat .... já jsem to v hlavě srovnané měl , ale potom co občas čtu tak někteří opravdu myslí že když je to auto za 200tkč nebudou muset do něj nic dát , větší servis vyžaduje naše 6 let staré Peugeot Boxer s polovičním nájezdem .... chtěl jsem jen dát kladnou recenzi , protože na negativní si udělá každý čas , za mě rozhodně doporučuji

Titulek: E90 Vložil: Michal Datum: 20.08.2021

Od Dominika jsem čekal při dovozu něco lepšího. E90 N52, asi docela ležák. Shnilé brzdy,
rozvrzaný a rezavý podvozek (nešla ani normálně udělat geoška, která byla mimo, muselo se vše vyřezat), volant nakřivo, mezinápravový diferák v hajzlu (na repas), jedna DISA načnutá, druhá na jedné straně už urvaná, ucpaný separátor, jedna strana předku po laku. Jinak vršek a interiér ve výtečném stavu. Motor OK, nežral olej (po výměně separátoru samozřejmě). Řekl bych, že si na mně ten hošík dovozem vydělal min. 50tis.

Titulek: Re: E90 Vložil: DK Datum: 18.09.2021

Ahoj Michale , snažil jsem se v podkladech dohledat o koho se jedná , ale neeviduju rok zpátky žádného Michala s E90 N52 , nevím ani prodejní cenu vs. popsaný stav , píšeš o mezinápravovém diferáku , nikdy v životě jsem nedovezl e90 e91 e92 e93 4x4 , takže vůbec teď nevím o co se jedná , nevím ani kupní cenu vůči stavu ..... každopádně dělat brzdy, a nějaké ramena je běžný stav u auta z roku 2004-2006 , běžně i u aut s nájezdem 200tm musíme excentri atd vyřezávat ...., a DISA klapky je nejčastější závada u N5x motorů , takže uplně nevidím v čem je problém , zároveň nemám ani žádnou reklamaci nebo zpětnou vazbu kterou vždy řeším , navíc jsem nikdy žádnou 4x4 nedovážel ani neprodával .... píšeš že motor , interiér i zevnějšek je ve výtečném stavu , nevím co si více přát .... a vydělat 50tis. kč na e90 rozhodně nejde v dnešní době ....

Titulek: E36 Cabrio Vložil: Gabriel Datum: 20.03.2021

Skvělý přístup od Dominika. V průběhu mi posílal fotky a videa. Je vidět, že Dominik se vyzná a má zkušenosti. Zároveň vše udělal velmi dobře za příznivou cenu. Rozhodně doporučuji!

Titulek: E46 330ci Vložil: Honza Datum: 04.06.2020

Super přístup, auto jsem dovezl po koupi hned druhý den. p. Kouba mi během jednoho dne zkontroloval celé auto, udělal seznam věcí, co je třeba udělat hned a co v průběhu dalších měsíců. Auto jsem koupil, aby bylo časem ve 100% stavu. Servis byl hotový do pár dní a to se toho opravdu neměnilo málo. :) V průběhu oprav mi zasílal p. Kouba videa a fotky všech provedených úprav, nových i starých dílů. Při vyzvednutí auta semnou probral stav automobilu. Vážím si tohoto přístupu a i když se já osobně v autech technicky tolik nevyznám, vše mi vysvětlit. Konečně vím, kam svoje auto můžu s důvěrou vždy dovést.

Titulek: e60 330d Vložil: Jirka Datum: 03.05.2020

Doporučuji výhoda komunikace na Facebooku , kompletní foto-video dokumentace a popis práce co je třeba udělat a co ještě vydrží , delší čekací doba , ale poté se vám dostane dobrého servisu a domluvy , jistě ještě využiji .

Titulek: 325i e90 Vložil: Martin Prokop Datum: 18.01.2020

Dobrý den , píši s odstupem času po koupi E90 325i od p. Kouby , před příjezdem jsem si ještě vyžádal detailní fotky spodku auta a VIN , nebyl problém , na místě nebyl problém ani kontrola diagnostikou , měli jsme možnost si auto projet jak dlouho jsme chtěli , auto jsem kontroloval s kamarádem automechanikem zabývajícím se také BMW , již dopředu nám bylo řečeno co je na autě špatně a jaké investice nás mohou čekat , na místě vše sedělo , po 14ti dnech přestal dobíjet alternátor , bylo nám nabídnuta výměna zdarma a díl za nákupní cenu , nakonec jsem to neřešil ,ale poukazuje to na jeho vstřícnost , kupoval jsem staré auto s 280 000km očekával jsem investice, každopádně určitě doporučuji i svým známým .

Titulek: 740i Vložil: Viktor T. Datum: 09.09.2019

Zdravím. Vzhledem k vytíženosti p. Kouby je pochopitelné, že né vždy dostane člověk odpověď ihned. Né každý, má ho*no co na práci. Každopádně musím uznat, že pouze jeden jediný nespokojenec není nic proti dvaceti spokojeným (chápavým). V mém případě mě překvapila téměř okamžitá reakce, v řádech pár minutek a ještě k tomu rovnou reálný cenový nástřel. Za mě bomba. Kdo to dneska udělá. ....(zbytek se uvidí po servisu... :-P ) Díky.

Titulek: Pomoc Vložil: Ruda Datum: 10.08.2019

Když mi umřelo auto, napsal jsem Dominikovi, čím by to mohlo být a zaslal video. Na dálku přes internet mi byl schopen poradit a určit pravděpodobný špatný díl. Ten jsem vyměnil a auto ožilo. Takže já jeho radu cením, nemusel, ale pomohl. Zadarmo. To se dneska moc nevidí. :)

Titulek: Neochota sama. Vložil: Ondřej Černý Datum: 01.03.2019

Nikomu neporadí ani za nehet.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek