Reference

Titulek: 328ci Vložil: Cipery Datum: 22.06.2013

Skvělé ceny a přístup.

Již jsem u Dominika dělal:

Vanos, Separátor, Olej, Olej diff, AE, Ramena, Hardy spojka (giubo), uložení kardanu, vodní pumpa, termostat a ještě něco určitě...

Můžu jen doporučit

Titulek: Výměna AE + výbojky do xenonů Vložil: Lumír Datum: 11.03.2013

Rychlá, precizní a levná práce + skvělý přístup určitě ještě někdy přijedu s něčím zpět:)

Titulek: 328ci Vložil: Daniel Cipra Datum: 15.02.2013

K Dominikoj jsem přijel na výměnu termostatu, vodní pumpy a řemene. Díky mé smůle se auto bránilo sundání visco spojky jako šílené, avšak Dominik to nevzdal a nakonec se vše povedlo. Musím pochválit profi přístup, neskutečnou ochotu a vytrvalost.

Již jsem si objednal angel eyes a výměnu hardy spojky, plánuji také vanos, separátor a celou přední nápravu. Se vším planuji jít znovu sem.

Díky moc!

Titulek: e46 328ci Vložil: JanysS Datum: 13.02.2013

díky moc za super, rychlou a levnou práci :)

Titulek: Bmw 330xd- AE a další vychytávky Vložil: Dave Datum: 01.11.2012

Na Dominika sem narazil na Bmw fóru a jsem za to rád, musím ho pochválit za super přístup a kvalitně odvedenou práci.. Opravdu o Bmw ví hodně a dokáže se vším poradit a nebo i klidně rozmluvit nějakou houpost :) rozhodně sem ho nenavštívil naposledy.
Z mé strany naprostá spokojenost a ceny taky velmi slušné! Doporučuju všem co chtěji kvalitně odvedenou práci a super přístup. P.S. příště si u něj dám rád i kávu :))

Titulek: Zapojení AE + diagnostika Vložil: Michal Bmw Datum: 27.10.2012

Super domluva , skvěle odvedená práce za rozumnou cenu,určitě k tobě s něčím ještě párkrát přijedu byl jsem naprosto spokojen jak s jednáním tak s prací prostě super :) AE vypadají skvěle. Všem doporučuji (kamarád k tobě v nejbližší době taky pojede)

Titulek: Audi A6 Vložil: Petr Datum: 16.10.2012

Renovace světel na jedničku,sám jsem to nečekal že budou jako nový.
Díkec

Titulek: BMW 320d AE, plexi, maska Vložil: Gustav Datum: 13.09.2012

Výborný přístup, skvělá cena a hlavně práce odvedená na jedničku. Angel Eyes svítí skvěle a doplňuje je podsvícení masky, které jsem si zde taky nechal udělat. Nechal jsem si vyměnit plexi, které mi p. Kouba sehnal za supr cenu a nakonec diagnostika. Díky za odvedenou práci a rozhodně jestli bude třeba udělat nějaká další věc, tak se rád vrátím sem! :)

Titulek: "projekt" BMW E46 323 Ci Vložil: Jirka Datum: 10.09.2012

Nejlepší přístup jaký jsem kdy zažil,nejni problém si napsat ať už na FB nebo přes telefon a všechno sežene za super ceny.A služby a ceny??Řikám,tohle je BMW ráj :-).Jinak proběhlo na mém autě,instalace AE,výměna oleje,diagnostika a něco mi klepalo v pravé zadní brzdě.Také mi sehnal super hliníkové lišty do interiéru.Vše bez problémů vyřešeno a opraveno.Jinak máme s tímto pánem ještě několik plánů s mým autem (nový volant,stavitelný podvozek,iridiové svíčky,atd...).Takže jsem rád,že jsem tě poznal a že takový lidi ještě existují.Ještě jednou moc děkuju!!!

Titulek: BMW 320D Vložil: Zbynda2000 Datum: 24.08.2012

parádně odvedená práce Andělské kroužky mi kde kdo chválí díky moc!!!

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek