Reference

Titulek: e46 328ci Vložil: JanysS Datum: 13.02.2013

díky moc za super, rychlou a levnou práci :)

Titulek: Bmw 330xd- AE a další vychytávky Vložil: Dave Datum: 01.11.2012

Na Dominika sem narazil na Bmw fóru a jsem za to rád, musím ho pochválit za super přístup a kvalitně odvedenou práci.. Opravdu o Bmw ví hodně a dokáže se vším poradit a nebo i klidně rozmluvit nějakou houpost :) rozhodně sem ho nenavštívil naposledy.
Z mé strany naprostá spokojenost a ceny taky velmi slušné! Doporučuju všem co chtěji kvalitně odvedenou práci a super přístup. P.S. příště si u něj dám rád i kávu :))

Titulek: Zapojení AE + diagnostika Vložil: Michal Bmw Datum: 27.10.2012

Super domluva , skvěle odvedená práce za rozumnou cenu,určitě k tobě s něčím ještě párkrát přijedu byl jsem naprosto spokojen jak s jednáním tak s prací prostě super :) AE vypadají skvěle. Všem doporučuji (kamarád k tobě v nejbližší době taky pojede)

Titulek: Audi A6 Vložil: Petr Datum: 16.10.2012

Renovace světel na jedničku,sám jsem to nečekal že budou jako nový.
Díkec

Titulek: BMW 320d AE, plexi, maska Vložil: Gustav Datum: 13.09.2012

Výborný přístup, skvělá cena a hlavně práce odvedená na jedničku. Angel Eyes svítí skvěle a doplňuje je podsvícení masky, které jsem si zde taky nechal udělat. Nechal jsem si vyměnit plexi, které mi p. Kouba sehnal za supr cenu a nakonec diagnostika. Díky za odvedenou práci a rozhodně jestli bude třeba udělat nějaká další věc, tak se rád vrátím sem! :)

Titulek: "projekt" BMW E46 323 Ci Vložil: Jirka Datum: 10.09.2012

Nejlepší přístup jaký jsem kdy zažil,nejni problém si napsat ať už na FB nebo přes telefon a všechno sežene za super ceny.A služby a ceny??Řikám,tohle je BMW ráj :-).Jinak proběhlo na mém autě,instalace AE,výměna oleje,diagnostika a něco mi klepalo v pravé zadní brzdě.Také mi sehnal super hliníkové lišty do interiéru.Vše bez problémů vyřešeno a opraveno.Jinak máme s tímto pánem ještě několik plánů s mým autem (nový volant,stavitelný podvozek,iridiové svíčky,atd...).Takže jsem rád,že jsem tě poznal a že takový lidi ještě existují.Ještě jednou moc děkuju!!!

Titulek: BMW 320D Vložil: Zbynda2000 Datum: 24.08.2012

parádně odvedená práce Andělské kroužky mi kde kdo chválí díky moc!!!

Titulek: Fabia Vložil: Dagmar Datum: 14.08.2012

Děkuji za bleskově odvedenou práci , do autorizovaného servisu již nemusím, auto budu vozit k tobě..... oproti ceně brzd ve Škodovce ,děláš zadarmo.... moc děkuji a brzy se uvidíme s výměnou oleje, Dagmar

Titulek: renovace plexi světel Vložil: Moji Datum: 16.07.2012

super prace, rozumna cena a dobra dohoda

Titulek: BMW 318i Vložil: iwca87 Datum: 16.07.2012

Včera jsme byli s naším miláčkem u Dominika a dostal nové brzdy. + tam byli ještě maličkosti(mysleli jsme si to), ale náš miláček ukázal pravou tvář. Umí(uměl) svítit dálkama i bez klíčků, prostě náš šikulka. :-D Dominik se nezalekl a vše dal dopořádku. Moc děkujeme a všem budeme doporučovat

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek