Reference

Titulek: Pomoc Vložil: Ruda Datum: 10.08.2019

Když mi umřelo auto, napsal jsem Dominikovi, čím by to mohlo být a zaslal video. Na dálku přes internet mi byl schopen poradit a určit pravděpodobný špatný díl. Ten jsem vyměnil a auto ožilo. Takže já jeho radu cením, nemusel, ale pomohl. Zadarmo. To se dneska moc nevidí. :)

Titulek: Neochota sama. Vložil: Ondřej Černý Datum: 01.03.2019

Nikomu neporadí ani za nehet.

Titulek: Re: Neochota sama. Vložil: BMW Kouba Datum: 02.03.2019

Dobrý den , mám denně cca 20 emailů , nespočet zpráv na Facebooku i díky závodům , prakticky kdybych chtěl tak bych mohl celý den jen dělat bezplatnou poradnu , již vidím že jsem vaši zprávu na Facebooku přehlídl ....

Titulek: Re: Re: Neochota sama. Vložil: Mira Datum: 23.06.2019

Na kolik vyjde prestavba smg na manualni na voze bmw m3 e46 rok 2003?????????

Titulek: Vložil: Natalie Datum: 26.02.2019

Domino mě sam oslovil na bmw klubu když jsem si nevěděla rady. Ochotně poradil a opravil. Doporucuju.

Titulek: Profík, co se vyzná Vložil: Míra Datum: 23.02.2019

Já mohu Dominika 100% doporučit každýmu majiteli BMW - znalosti, spolehlivost, perfektní domluva. Byl jsem na prvním servisu a určitě ne naposledy. Spokojenost nad míru. Ode mě, velký respekt

Titulek: E60 545i Vložil: Martin Datum: 13.01.2019

Pokud se Dominikovi dovoláte , dopíšete , nebo ho dokonce i zastihnete , tak vám mile rád pomůže , poradí, opraví , vysvětlí , všechno jsem dostal nafocené , opravdu doporučuji , jen ho dohnat je někdy umění , práce má nad hlavu .

Titulek: E46 325ti Compact Vložil: white Datum: 17.10.2018

Doporučuji p.Koubu.Kdyz už jsme se domluvili na rerminu servisu,sice po delší době,ale vzhledem k závodním aktivitám P.Kouby,je to pochopitelne,proběhla výměna olejoveho separatoru,vodici a sponovaci kladky řemenu a nakodovani některých funkci řídicích jednotek.P.Kouba mě o průběhu servisu průběžně informoval a zasílat fotky a videa průběhu opravy a vadnych dílu.Co více si prat.Predem dohodnuta cena se nezměnila.

Titulek: swap 6 stupňové SMG převodovky na manuální Vložil: Michal Šmahel Datum: 12.01.2018

Dobrý den, od května minulého roku jsem řešil problém řazení převodovky SMG II u E46 330i. Dle všeho byl vadný senzor řazení. Auto jsem odvezl do jednoho pražského servisu, kde mi sdělili, že s opravou nebude problém. Nakonec auto v servisu zůstalo víc než 4 měsíce. Po údajné opravě a ujetí několika desítek kilometrů se opět projevil problém řazení. Už v průběhu opravy jsem z nedočkavosti hledal nějaké jiné řešení, až jsem narazil na servis pana Kouby. Na stránkách jsem se dočetl o prováděné přestavbě z SMG na manuál. S panem Koubou byla domluva rychlá. Nakonec jsem v listopadu auto předal a minulý týden bylo hotovo ( vlezly nám do toho vánoční svátky, takže se díky dopravcům doručení dílů trochu zdrželo). S opravou jsem velice spokojený. Manuální převodovka řadí báječně. Dokonce bych řekl, že mě to auto nyní baví víc než s SMG :) Na pana Koubu se rád a s klidem obrátím s dalšími případnými opravami a doporučím každému vlastníkovi bmw. Pan Kouba je skutečný profík.

Titulek: Re: swap 6 stupňové SMG převodovky na manuální Vložil: Mira Datum: 27.05.2019

Kolik vyjde prestavba smg na manualni?

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek