Reference

Titulek: Profík, co se vyzná Vložil: Míra Datum: 23.02.2019

Já mohu Dominika 100% doporučit každýmu majiteli BMW - znalosti, spolehlivost, perfektní domluva. Byl jsem na prvním servisu a určitě ne naposledy. Spokojenost nad míru. Ode mě, velký respekt

Titulek: E60 545i Vložil: Martin Datum: 13.01.2019

Pokud se Dominikovi dovoláte , dopíšete , nebo ho dokonce i zastihnete , tak vám mile rád pomůže , poradí, opraví , vysvětlí , všechno jsem dostal nafocené , opravdu doporučuji , jen ho dohnat je někdy umění , práce má nad hlavu .

Titulek: E46 325ti Compact Vložil: white Datum: 17.10.2018

Doporučuji p.Koubu.Kdyz už jsme se domluvili na rerminu servisu,sice po delší době,ale vzhledem k závodním aktivitám P.Kouby,je to pochopitelne,proběhla výměna olejoveho separatoru,vodici a sponovaci kladky řemenu a nakodovani některých funkci řídicích jednotek.P.Kouba mě o průběhu servisu průběžně informoval a zasílat fotky a videa průběhu opravy a vadnych dílu.Co více si prat.Predem dohodnuta cena se nezměnila.

Titulek: swap 6 stupňové SMG převodovky na manuální Vložil: Michal Šmahel Datum: 12.01.2018

Dobrý den, od května minulého roku jsem řešil problém řazení převodovky SMG II u E46 330i. Dle všeho byl vadný senzor řazení. Auto jsem odvezl do jednoho pražského servisu, kde mi sdělili, že s opravou nebude problém. Nakonec auto v servisu zůstalo víc než 4 měsíce. Po údajné opravě a ujetí několika desítek kilometrů se opět projevil problém řazení. Už v průběhu opravy jsem z nedočkavosti hledal nějaké jiné řešení, až jsem narazil na servis pana Kouby. Na stránkách jsem se dočetl o prováděné přestavbě z SMG na manuál. S panem Koubou byla domluva rychlá. Nakonec jsem v listopadu auto předal a minulý týden bylo hotovo ( vlezly nám do toho vánoční svátky, takže se díky dopravcům doručení dílů trochu zdrželo). S opravou jsem velice spokojený. Manuální převodovka řadí báječně. Dokonce bych řekl, že mě to auto nyní baví víc než s SMG :) Na pana Koubu se rád a s klidem obrátím s dalšími případnými opravami a doporučím každému vlastníkovi bmw. Pan Kouba je skutečný profík.

Titulek: Re: swap 6 stupňové SMG převodovky na manuální Vložil: Mira Datum: 27.05.2019

Kolik vyjde prestavba smg na manualni?

Titulek: Koupě bmw e90 Vložil: Ondřej Silný Datum: 03.01.2018

Zezačátku jsem byl skeptický díky velmi výhodné ceně za až podezřele hezké auto. Komunikace probíhala na výbornou, o autě jsem věděl vše než jsem se vůbec dojel podívat. Nic neskrýval vše řekl narovinu. Dojel jsem, auto projel a ihned vzal, dobrý technický stav za velmi dobré peníze. Dominik se v bmw vyzná a ví co tahá. Pro bmw už jedině za ním.

Titulek: Koupe e90 325i Vložil: Vasil Lembak Datum: 14.12.2017

Dominik je kluk kterej ví co prodava zadny sracky objel jsem 800km nez jsem nasel ten spravnej kousek fakt za me naprosta spokojenost jenom doporucuji komunikace 5+ na vse co jsem se zeptal odpovedel nic neskryva vse rekne na rovinu co na tom aute je spatne a neni ale moje bylo fakt top kdybych mel vybirat nejake auto tak jedine pres nej naprosta spokojenost skoda ze takovych lidi je hodne malo jako je on mockrat dekuji Dominiku.K

Titulek: BMW 325i e46 Vložil: JeyDee Datum: 24.05.2017

Zdravím,
O Dominikovi jsem se dozvěděl na fóru e46.bmwklub.cz. Z jeho nabídky bylo jasné, že má v Německu zajímavý zdroj aut a z různých vláken to vypadalo, že se vyzná. Tak dlouho jsem se jej chystal oslovit ohledně pomoci při nákupu, až byl jednoho dne v nabídce černý sedan v paketu přímo od něj, tak jsem konal .
Referenci píši s odstupem cca 3 měsíců, po vychladnutí :-). Auto stále funguje bez problémů a žádné skryté vady se neprojevily, pouze piha v podobě obligátního problému s kontrolkou airbagu. Případným zájemcům mohu určitě doporučit - férové jednání a ceny přiměřené.

Titulek: Olej a kontrola BMW e39 530D Vložil: David Datum: 22.06.2016

Na doporučení bmw fóra jsem zajel za Domčou. Rychlost cena ,poradil super velká spokojenost jinam uź nejedu.Díky moc

Titulek: E46 330Ci vanos, výměna plováku Vložil: Thomson Datum: 31.08.2014

Po negativních zkušenostech s jinými servisy musím říct, že jsem narazil na osobu, která práci odvede kvalitně, precizně a s radostí, protože ho BMW baví. Nebyl problem přijet k večeru a ráno si brát auto s hotovým vanosem, plovákem a to vše za parádní cenu. Super přístup, vždy poradí, pomůže, sežene a kvalitně opraví. Díky ;)

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek