Reference

Titulek: 325i e90 Vložil: Martin Prokop Datum: 18.01.2020

Dobrý den , píši s odstupem času po koupi E90 325i od p. Kouby , před příjezdem jsem si ještě vyžádal detailní fotky spodku auta a VIN , nebyl problém , na místě nebyl problém ani kontrola diagnostikou , měli jsme možnost si auto projet jak dlouho jsme chtěli , auto jsem kontroloval s kamarádem automechanikem zabývajícím se také BMW , již dopředu nám bylo řečeno co je na autě špatně a jaké investice nás mohou čekat , na místě vše sedělo , po 14ti dnech přestal dobíjet alternátor , bylo nám nabídnuta výměna zdarma a díl za nákupní cenu , nakonec jsem to neřešil ,ale poukazuje to na jeho vstřícnost , kupoval jsem staré auto s 280 000km očekával jsem investice, každopádně určitě doporučuji i svým známým .

Titulek: 740i Vložil: Viktor T. Datum: 09.09.2019

Zdravím. Vzhledem k vytíženosti p. Kouby je pochopitelné, že né vždy dostane člověk odpověď ihned. Né každý, má ho*no co na práci. Každopádně musím uznat, že pouze jeden jediný nespokojenec není nic proti dvaceti spokojeným (chápavým). V mém případě mě překvapila téměř okamžitá reakce, v řádech pár minutek a ještě k tomu rovnou reálný cenový nástřel. Za mě bomba. Kdo to dneska udělá. ....(zbytek se uvidí po servisu... :-P ) Díky.

Titulek: Pomoc Vložil: Ruda Datum: 10.08.2019

Když mi umřelo auto, napsal jsem Dominikovi, čím by to mohlo být a zaslal video. Na dálku přes internet mi byl schopen poradit a určit pravděpodobný špatný díl. Ten jsem vyměnil a auto ožilo. Takže já jeho radu cením, nemusel, ale pomohl. Zadarmo. To se dneska moc nevidí. :)

Titulek: Neochota sama. Vložil: Ondřej Černý Datum: 01.03.2019

Nikomu neporadí ani za nehet.

Titulek: Re: Neochota sama. Vložil: BMW Kouba Datum: 02.03.2019

Dobrý den , mám denně cca 20 emailů , nespočet zpráv na Facebooku i díky závodům , prakticky kdybych chtěl tak bych mohl celý den jen dělat bezplatnou poradnu , již vidím že jsem vaši zprávu na Facebooku přehlídl ....

Titulek: Re: Re: Neochota sama. Vložil: Mira Datum: 23.06.2019

Na kolik vyjde prestavba smg na manualni na voze bmw m3 e46 rok 2003?????????

Titulek: Vložil: Natalie Datum: 26.02.2019

Domino mě sam oslovil na bmw klubu když jsem si nevěděla rady. Ochotně poradil a opravil. Doporucuju.

Titulek: Profík, co se vyzná Vložil: Míra Datum: 23.02.2019

Já mohu Dominika 100% doporučit každýmu majiteli BMW - znalosti, spolehlivost, perfektní domluva. Byl jsem na prvním servisu a určitě ne naposledy. Spokojenost nad míru. Ode mě, velký respekt

Titulek: E60 545i Vložil: Martin Datum: 13.01.2019

Pokud se Dominikovi dovoláte , dopíšete , nebo ho dokonce i zastihnete , tak vám mile rád pomůže , poradí, opraví , vysvětlí , všechno jsem dostal nafocené , opravdu doporučuji , jen ho dohnat je někdy umění , práce má nad hlavu .

Titulek: E46 325ti Compact Vložil: white Datum: 17.10.2018

Doporučuji p.Koubu.Kdyz už jsme se domluvili na rerminu servisu,sice po delší době,ale vzhledem k závodním aktivitám P.Kouby,je to pochopitelne,proběhla výměna olejoveho separatoru,vodici a sponovaci kladky řemenu a nakodovani některých funkci řídicích jednotek.P.Kouba mě o průběhu servisu průběžně informoval a zasílat fotky a videa průběhu opravy a vadnych dílu.Co více si prat.Predem dohodnuta cena se nezměnila.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek