Reference

Titulek: servis Vložil: Petr BMW Datum: 28.10.2021

Byl jsem zde na doporučení kamaráda , byl jsem příjemně překvapen ochotou , stanovenou cenou (která byla domluvena ještě před započetím opravy a nezměnila se ) dělali jsme rozvody , vícero prvků podvozkových komponentů , a základní servis, bylo mi i nastíněno co bych do budoucna měl vyřešit , k detailnímu rozpisu dílů i práce , jsem dostal doslova fotoalbum z operace , jsem velmi spokojen ,dlouho jsem hledal mechanika který opravuje a nevrtá se v něčem co nezná , jistě navštívím zase. Petr

Titulek: E91 330i dovoz Vložil: Patrik K. Datum: 11.10.2021

Dobrý den , četl jsem zde zpětně také všechny reference na p. Koubu , cca 3/4 roku zpět jsem jej kontaktoval s dotazem na dovoz BMW E91 díky kladným referencím od mých známých , poprvé jsem se na email nedopsal , kontaktoval jsem jej tedy telefonicky , omlouval se že emailů má nespočet a občas prostě nestíhá odpovídat , večer jsem již byli v kontaktu , měl jsem jednoduchý požadavek 330i , kombi , manuál ,s cenou do 170000kč , bylo mi řečeno že se budem určitě pohybovat v rozmezí aut s nájezdem vyšším než 240tkm , a že nemohu čekat nějakou extra výbavu v podobě M-paketů apod. , nadále jsem byl upozorněn na možné problémy s tímto motorem , přesto jsem chtěl benzín a ne naftu , dostal jsem obratem asi 3 nabídky , posílal jsem drobnou zálohu 20000kč aniž by jsme se předem sešli , ještě tentýž týden bylo vozidlo v ČR , dostal jsem výpis z diagnostiky, video s prohlídkou auta včetně běhu motoru , asi 40 fotek , výpis možných investic do budoucna , auto jsem vzal a celkově i s dovozem a přihlášením mě vyšlo na 175000kč , za těch 3/4 roku jsem také řešil DISA klapky , auto má mírnou spotřebu oleje na kterou jsem byl upozorněn , upozorňují na ní i ve všech recenzích na tyto motory , a i v servisním plánu BMW je dokonce předepsaná..... více jsem toho prozatím nemusel řešit, auto je spolehlivé , zachovalé , a p. Koubu doporučuji , samozřejmě je třeba počítat s tím přestože tyto auta si drží vysokou cenu , jsou již 15 let stará a mají vysoký nájezd a budou nějaké investice následovat .... já jsem to v hlavě srovnané měl , ale potom co občas čtu tak někteří opravdu myslí že když je to auto za 200tkč nebudou muset do něj nic dát , větší servis vyžaduje naše 6 let staré Peugeot Boxer s polovičním nájezdem .... chtěl jsem jen dát kladnou recenzi , protože na negativní si udělá každý čas , za mě rozhodně doporučuji

Titulek: E90 Vložil: Michal Datum: 20.08.2021

Od Dominika jsem čekal při dovozu něco lepšího. E90 N52, asi docela ležák. Shnilé brzdy,
rozvrzaný a rezavý podvozek (nešla ani normálně udělat geoška, která byla mimo, muselo se vše vyřezat), volant nakřivo, mezinápravový diferák v hajzlu (na repas), jedna DISA načnutá, druhá na jedné straně už urvaná, ucpaný separátor, jedna strana předku po laku. Jinak vršek a interiér ve výtečném stavu. Motor OK, nežral olej (po výměně separátoru samozřejmě). Řekl bych, že si na mně ten hošík dovozem vydělal min. 50tis.

Titulek: Re: E90 Vložil: DK Datum: 18.09.2021

Ahoj Michale , snažil jsem se v podkladech dohledat o koho se jedná , ale neeviduju rok zpátky žádného Michala s E90 N52 , nevím ani prodejní cenu vs. popsaný stav , píšeš o mezinápravovém diferáku , nikdy v životě jsem nedovezl e90 e91 e92 e93 4x4 , takže vůbec teď nevím o co se jedná , nevím ani kupní cenu vůči stavu ..... každopádně dělat brzdy, a nějaké ramena je běžný stav u auta z roku 2004-2006 , běžně i u aut s nájezdem 200tm musíme excentri atd vyřezávat ...., a DISA klapky je nejčastější závada u N5x motorů , takže uplně nevidím v čem je problém , zároveň nemám ani žádnou reklamaci nebo zpětnou vazbu kterou vždy řeším , navíc jsem nikdy žádnou 4x4 nedovážel ani neprodával .... píšeš že motor , interiér i zevnějšek je ve výtečném stavu , nevím co si více přát .... a vydělat 50tis. kč na e90 rozhodně nejde v dnešní době ....

Titulek: Re: Re: E90 Vložil: Michal Datum: 20.10.2021

Dome, šak v poho, já si neztěžuju, jen jsem popsal reálnou zkušenost. Obrátil jsem se na tebe s dovozem, protože na e46 fóru prodávals fakt pěkné kousky. Jako auto nebylo špatné, akorát se na tom musela udělat fůra věcí. V podstatě tam od tebe nebyl udělaný žádný podovozový servis, byl jsem akorát upozorněn na přidřený kompresor, který jsem hned po koupi vyměnil. Ale auto už víc jak rok nemám, nechal jsem si dovézt w204. Jinak auto máš nafocené zde: https://dkoubic.rajce.idnes.cz/330xi_manual_%2C_navi_profi_%2C_xenon/. Takže jsem si fakt tu 4kolku nevymyslel:D

Titulek: E36 Cabrio Vložil: Gabriel Datum: 20.03.2021

Skvělý přístup od Dominika. V průběhu mi posílal fotky a videa. Je vidět, že Dominik se vyzná a má zkušenosti. Zároveň vše udělal velmi dobře za příznivou cenu. Rozhodně doporučuji!

Titulek: E46 330ci Vložil: Honza Datum: 04.06.2020

Super přístup, auto jsem dovezl po koupi hned druhý den. p. Kouba mi během jednoho dne zkontroloval celé auto, udělal seznam věcí, co je třeba udělat hned a co v průběhu dalších měsíců. Auto jsem koupil, aby bylo časem ve 100% stavu. Servis byl hotový do pár dní a to se toho opravdu neměnilo málo. :) V průběhu oprav mi zasílal p. Kouba videa a fotky všech provedených úprav, nových i starých dílů. Při vyzvednutí auta semnou probral stav automobilu. Vážím si tohoto přístupu a i když se já osobně v autech technicky tolik nevyznám, vše mi vysvětlit. Konečně vím, kam svoje auto můžu s důvěrou vždy dovést.

Titulek: e60 330d Vložil: Jirka Datum: 03.05.2020

Doporučuji výhoda komunikace na Facebooku , kompletní foto-video dokumentace a popis práce co je třeba udělat a co ještě vydrží , delší čekací doba , ale poté se vám dostane dobrého servisu a domluvy , jistě ještě využiji .

Titulek: 325i e90 Vložil: Martin Prokop Datum: 18.01.2020

Dobrý den , píši s odstupem času po koupi E90 325i od p. Kouby , před příjezdem jsem si ještě vyžádal detailní fotky spodku auta a VIN , nebyl problém , na místě nebyl problém ani kontrola diagnostikou , měli jsme možnost si auto projet jak dlouho jsme chtěli , auto jsem kontroloval s kamarádem automechanikem zabývajícím se také BMW , již dopředu nám bylo řečeno co je na autě špatně a jaké investice nás mohou čekat , na místě vše sedělo , po 14ti dnech přestal dobíjet alternátor , bylo nám nabídnuta výměna zdarma a díl za nákupní cenu , nakonec jsem to neřešil ,ale poukazuje to na jeho vstřícnost , kupoval jsem staré auto s 280 000km očekával jsem investice, každopádně určitě doporučuji i svým známým .

Titulek: 740i Vložil: Viktor T. Datum: 09.09.2019

Zdravím. Vzhledem k vytíženosti p. Kouby je pochopitelné, že né vždy dostane člověk odpověď ihned. Né každý, má ho*no co na práci. Každopádně musím uznat, že pouze jeden jediný nespokojenec není nic proti dvaceti spokojeným (chápavým). V mém případě mě překvapila téměř okamžitá reakce, v řádech pár minutek a ještě k tomu rovnou reálný cenový nástřel. Za mě bomba. Kdo to dneska udělá. ....(zbytek se uvidí po servisu... :-P ) Díky.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek