Titulek: E91 330i dovoz Vložil: Patrik K. Datum: 11.10.2021

Dobrý den , četl jsem zde zpětně také všechny reference na p. Koubu , cca 3/4 roku zpět jsem jej kontaktoval s dotazem na dovoz BMW E91 díky kladným referencím od mých známých , poprvé jsem se na email nedopsal , kontaktoval jsem jej tedy telefonicky , omlouval se že emailů má nespočet a občas prostě nestíhá odpovídat , večer jsem již byli v kontaktu , měl jsem jednoduchý požadavek 330i , kombi , manuál ,s cenou do 170000kč , bylo mi řečeno že se budem určitě pohybovat v rozmezí aut s nájezdem vyšším než 240tkm , a že nemohu čekat nějakou extra výbavu v podobě M-paketů apod. , nadále jsem byl upozorněn na možné problémy s tímto motorem , přesto jsem chtěl benzín a ne naftu , dostal jsem obratem asi 3 nabídky , posílal jsem drobnou zálohu 20000kč aniž by jsme se předem sešli , ještě tentýž týden bylo vozidlo v ČR , dostal jsem výpis z diagnostiky, video s prohlídkou auta včetně běhu motoru , asi 40 fotek , výpis možných investic do budoucna , auto jsem vzal a celkově i s dovozem a přihlášením mě vyšlo na 175000kč , za těch 3/4 roku jsem také řešil DISA klapky , auto má mírnou spotřebu oleje na kterou jsem byl upozorněn , upozorňují na ní i ve všech recenzích na tyto motory , a i v servisním plánu BMW je dokonce předepsaná..... více jsem toho prozatím nemusel řešit, auto je spolehlivé , zachovalé , a p. Koubu doporučuji , samozřejmě je třeba počítat s tím přestože tyto auta si drží vysokou cenu , jsou již 15 let stará a mají vysoký nájezd a budou nějaké investice následovat .... já jsem to v hlavě srovnané měl , ale potom co občas čtu tak někteří opravdu myslí že když je to auto za 200tkč nebudou muset do něj nic dát , větší servis vyžaduje naše 6 let staré Peugeot Boxer s polovičním nájezdem .... chtěl jsem jen dát kladnou recenzi , protože na negativní si udělá každý čas , za mě rozhodně doporučuji

Přidat nový příspěvek